HAKKIMIZDA

Firmamız Ekip Profili üzerinden bakıldığında; kökleri çeyrek asrı geçkin bir derinliğe ulaşan, hızla gelişme ve serpilme istidadı gösteren Genç bir fidandır. Kuruluşunda , bünyesinde iki önemli unsuru buluşturmayı başarabilmiştir; tecrübeli bir donanım ve taze bir başlangıca hazır dinamizm. Bu sentezle doğal olarak, kalite odaklı bir iş anlayışını kurumsal kimliğinin temel vasfı kılmıştır. Sorumluluk üstlendiğimiz, planlayıp yürüttüğümüz her iş kaleminden; ilgili kurum ve hedef kitle açısından maksimum faydayı esas almaktayız.

Firmamız iş alanını, yapısı gereği geniş speckturumlu; organizasyon olarak tanımlamıştır. İstisnaları olmakla birlikte, spesifik olarak yerel yönetimlerin PR ve kültür sanat faaliyetleri konusunda kendisini uzmanlaştırmıştır.

Sormaktan, sorgulamaktan, araştırmaktan ve yeniden yorumlamaktan geri durmuyor, gelen tüm eleştirileri de hafızamıza kayıt ediyoruz. Tüm bunları süzerek çıkardığımız dersleri, karar süreçlerimizin rehberi kılıyoruz. Böylece, bir sonraki pratiklerimizin daha az hata payı ile tamamlandığını gözlemliyoruz.

Çözüm Ortaklığı kurduğumuz firmalarla samimi ve güvene dayalı kurulan ilişkilerimizin sürekliliği de gücümüze güç katmaktadır.

…Görüşmek üzere,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir