TANITIM

Tanıtım

Tanıtım nedir?

Tanıtım, en klasik tanımıyla, kişi, ürün, hizmet veya organizasyon hakkında basılı ve elektronik medyada yer alacak haber yaratmadır. Tanıtım halkla ilişkiler stratejisini uygulamak için kullanılan bir pazarlama aracıdır. Halkla ilişkilerin “enformasyon” kanadıdır. Bu yolla, organizasyonun çıkarını sağlamak veya geliştirmek örneğin ürün ve hizmetlerin satılmasını sağlamasına yol açmak için seçilmiş iletişim medyasına parasız kullanarak planlanmış mesajlar yayılır; çünkü firmalar müşterileriyle iletişimde bulunmak zorundadır ve bu iletişim şansa ve tesadüfe bırakılmaz. Bu iş organizasyon ile halk arasında ilişki yaratmak ve sürdürmek için kullanılan geniş iletişim faaliyetleri seti olarak tanımlanır. Halk olarak da müşteriler, tüketiciler, çalışan işçiler, hisse sahipleri, devlet ve hükümet yetkilileri ve genel toplum olarak ele alınır.

Ürün Tanıtım Organizasyonları 
Ürün tanıtım organizasyonlarında ürünün öne çıkması için organizasyon ile desteklenmesi sağlanmaktadır. Ürün tanıtım organizasyonu fuar, alışveriş merkezi, sokak ya da belirlenmiş herhangi bir alanda yapılır.

Tanıtım Araçları nelerdir?

Tanıtım için iletişim araçları oldukça boldur: Meslek dergilerinden gazeteler, radyo ve televizyona kadar çeşitlidir. Yaratıcı tanıtım girişimleriyle kitle iletişim medyası etkilenebilir ve istenen amaç girişimleriyle kitle iletişim medyası etkilenebilir ve amaç doğrultusunda çalışmalar sağlanabilir. Bu etkilenme medyaya sağlayacak faydadan geçerek olabilir, çünkü medyadaki insanlar sokaktaki insanlar gibi kolayca yönlendirilemez.

Tanıtıma neden ihtiyaç duyulur?

Tanıtım ürünlerinizin daha fazla duyurulması ve daha fazla alıcı bulmasına fayda sağlar. Bu nedenle ürünlerinizin tanıtımını firmamız gibi güvenilir ellere danışarak yapmanız faydanızadır.

Tanıtım Organizasyonlarınız için firmamızın temin ettiği hizmetler;

– Showlar

– Dans Gösterileri

– Animasyon Gösterileri

– İkramlar

– Sanatçılar

– Manken ve Hostesler

Tanıtım Organizasyonu İçin Ne Yapılır?

Önce firmamıza danışmanız menfaatiniz gereğidir. Yılların oluşturduğu bilgi, birikim ve uygun fiyat politikası nedeni ile Tanıtım Organizasyonu hizmetini bulabileceğiniz emin ellerden biri firmamızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir